Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

Pasūtiet matraci online! Piegāde visā Latvijā! Pasūtījumiem virs € 700 piegāde Rīgā - BEZMAKSAS!

KLASISKIE MATERIĀLI

SENČU GUDRĪBAS

Šajā sadaļā ir apkopoti visi materiāli, kurus gadsimtiem izmantoja mūsu sentēvi, mājīgas un siltas guļamvietas radīšanai. Visi šie materiāli saglabā dabas enerģiju un labvēlīgi ietekmē cilvēka miegu.

KOKOSA KOIRA

Kokosa koira – dabīgs materiāls, kas tiek ražots no kokosrieksta šķiedras. Tā dabīgās īpašības, ļauj ražot stingrus ortopēdiskos matračus. Kokosa palmas augu šķiedras tiek apstrādātas ar dabīgu lateksu, kas sniedz elastību, izturību un tajā pašā brīdī materiāla gaisa caurlaidības īpašības. Kokosa plātne ir paredzēta, lai piešķirtu matracim stingrumu.




ZIRGU ASTRI (uz džuta pamata)

Zirgu astri (uz džuta pamata) pamatoti tiek uzskatīts par ļoti vērtīgu dabīgu matrača pildvielu: augstas izturības īpašības, elastīgs, ilgmužīgs, nesadalās slāņos, nerada putekļus. Tā šķiedrainā struktūra nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju. Neuzsūc mitrumu, pateicoties kam matracis saglabā sausu mikroklimatu. Sniedz izcilu termo regulējošo ietekmi – aukstā gadalaikā silda un saglabā siltumu visas nakts garumā, bet tveicīgā vasarā vēdinās un nedod papildus siltumu.
Tiek izmantots, lai piešķirtu matračiem vidēju stingrumu.

ZIRGU ASTRI (lateksēti)

Lateksēti zirgu astri teicams pēc savām īpašībām dabas materiāls. Piemīt tādas īpašības kā: blīvums, ilgmūžība, mitruma izturība. Latekss vienmērīgi saista zirgu astru šķiedras, veidojot blīvu izolējošu slāni, kas neizstaipās spiediena ietekmē.
Pēc savām īpašībām materiāls līdzinās kokosa koirai, lai gan pārspēj to ar ortopēdiskām īpašībām.
Tiek izmantots, lai piešķirtu matračiem vidēju stingrumu.


JŪRAS ZĀLE (uz džuta auduma pamata)

Dabas materiāls bagātināts ar jūras enerģiju un joda joniem. Miegs uz matrača ar jūras zālēm dāvās lielisku atpūtu un spēka lādiņu. Nodrošina matracim labu gaisa apmaiņu, sniedz vieglu masāžas un nomierinošu efektu, regulē cilvēka temperatūras un mitruma balansu. Novērš elektrostatisko lauku veidošanos, kuri ietekmē pārkaršanu, pārāku mitruma rašanos un diskomforta sajūtas.
Materiāls tiek izmantos, lai piešķirtu matračiem vidēju stingrumu.


AITAS VILNA

Dabīga nekrāsota aitas vilna – materiāls tiek izmantots kā siltinātājs “ziemas” matrača pusei. Ķīmiski neapstrādātās, dabīgās vilnas šķiedras satur dzīvnieku vasku – lanolīnu. Izšķīstot siltuma iedarbībā lanolīns spēj nonākt ādā sniedzot terapeitisku ietekmi. Tas stimulē asinsriti, noņem sāpes. Vilnas drāna sniedz siltu klimatu miegam. Pētījumu rezultātā tika pierādīti, ka dabīga aitas vilna labvēlīgi ietekmē nemierīgi guļošus cilvēkus, rezultātā cilvēki mazāk maina ķermeņa pozas miegā.


KOKVILNA

Presēta dabīga kokvilna, veido augstas kvalitātes ortopēdisko matraču augšējo slāni. Veicina gaisa un mitruma regulēšanu, mikroklimata veidošanu, un aizsargā pārvalku no citu pildījumu raupjuma.





TERMO TŪBA

Stingrs materiāls, sastāvošs no presētas vilnas šķiedrām un sintētiskām šķiedrām. Materiālam piemīt augsta izturība un ilgmūžība. Matračos termo tūba tiek izmantota kā izolējošs materiāls.





POROLONS

Porolons (Elastīgs putu poliuretāns) – poliuretāna putas tiek izmantots kā mīkstinošs materiāls, vai kā klājuma slānis ekonomiskās klases matraču modeļos, tā pat priekš izstrādājumu blīvumam un izolācijai. Atkarīgi no blīvuma variējās porolona stingrums.





VATELĪNS

Vatelīns — Neausts armēts pusvilnas audums. Tiek izmantots atsperu matraču izgatavošanā, kas kalpo kā klājuma slānis un siltinošs slānis.



 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika