Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

Pasūtiet matraci online! Piegāde visā Latvijā! Pasūtījumiem virs € 700 piegāde Rīgā - BEZMAKSAS!

JAUNĀS TEHNOLOĢIJAS

Dream Labirinth

Absolūts jaunums no OSSOV!

Labirints – absolūti jauns materiāls, kuram nav analogu. Materiālam piemīt tādas īpašības kā ilgmūžība, hipoalerģiskums, augsti gaisa cirkulācijas rādītāji, dabīga mikroklimata uzturēšana un vienreizējs komforts.
Kā motīvs materiāla izstrādāšanai kalpoja vēlēšanās panākt augstvērtīgi higiēnisku matraci, kuru varēs izmantot pat paši alerģiskākie un jūtīgākie cilvēki. Labirints – nesatur toksiskas un alerģiju izraisošas vielas, materiālam nav smaržas.
Mitrums un gaisa plūsmas tiek brīvi izvadītas caur Labirinta slāņiem, kā rezultātā matrača iekšpusē tiek uzturēts miegam komfortabls mikroklimats. Jūs neizjutīsiet diskomfortu karstā laikā.
Pateicoties materiāla elastībai, tas lieliski saskan ar ortopēdiskām atsperēm.
Labirinta plātes ir izgatavotas no mūsdienīga materiāla - termoplastiska elastomēra, kas paredzēts kā silikona, gumijas vulkanizētas plastikas u.c. aizstājējs. Eiropā šo materiālu plaši izmanto dēļ tā elastības, izturības pret deformāciju un nodilumizturības.

Materiāls ir ilgi kalpojošs un spējīgs izturēt slodzi līdz 140 kg. Labirints – nebaidās no mitruma un tā iekšienē nerodas nelabvēlīga vide, kurā var rasties sēnītes vai pelējums.

 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika