Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

OSSOV

  • Par uzņēmumu
  • Par ražošanu
  • Par kvalitātes sertifikātiem
  • Par garantiju
  • Par servisu
  • Par cenām
  • Par piegādi

Lielākie matraču veikali Latvijā

SIA OSSOV – uzņēmums, kas aktīvi attīstās un specializējās matraču un virsmatraču ražošanā. Mūsu kompānijas mērķis – sniegt cilvēkiem veselīgu, pilnvērtīgu atpūtu, lai rīts sāktos ar smaidu un atmiņām par labu miegu. Tiecoties radīt labāko, mēs nepārtraukti attīstām tehnoloģijas, uzsākam jaunas metodes, kontrolējam kvalitāti gan mūsu produkcijai, gan iepērkamajām izejvielām.

Pateicoties konkurētspējīgu cenu lieliskam balansam un mūsu produkcijas augstai kvalitātei, uzņēmums SIA OSSOV jau vairākus gadus sekmīgi ieņem stabilas pozīcijas, ieņemot lielu daļu starp matraču ražotājiem Latvijas tirgū. Uzņēmums pēdējo 5 gadu laikā ir atvēris 3 lielākos specializētos veikalus ar plašāko klāstu, kuros izstādīti matraču un virsmatraču modeļu pilna izmēra paraugi. Jums ir iespēja pārliecināties par komfortu un kvalitāti izmēģinot mūsu matračus jau veikalā!

Mēs zinām, cik liela nozīme ir pareizi piemeklēt matraci, tādu, kas sniegs komfortu, nodrošinās pareizu atbalstu mugurkaulam, relaksējošu un profilaktisku efektu. Mūsu veikalos strādā profesionāli konsultanti, spējīgi palīdzēt veikt pareizu izvēli.

Mūsu uzņēmuma cenu politika ļauj piedāvāt matračus dažādam budžetam – sākot ar parastiem bāzes līdz pilnīgi unikāliem, luksusa matraču modeļiem.

Mūsu matrači un virsmatrači ir roku darbs ar īpašu uzmanību rūpēm par kvalitāti. Mūsu produkcijas ražošanā, mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes, videi draudzīgas un sertificētas izejvielas.

No plašākā matraču un virsmatraču modeļu klāsta ir iespēja izvēlēties preci ņemot vērā jebkuras klienta prasības: ikvienam izvēlīgam un prasīgam klientam, alerģiskiem cilvēkiem, mazuļiem un pusaudžiem, cilvēkiem ar paaugstinātu pieļaujamo slodzi, un daudziem citiem. Savukārt pieredzējuši meistari un šuvējas spēj izgatavot matračus pēc individuāla pasūtījuma: nestandarta izmērus, dažādas formas, uz koka karkasa u.c.

Ar katru gadu mūsu kompānija attīstās, pilnveidojās un rod vēl labākus risinājumus, lai sniegtu Jums maksimāli veselīgu un komfortu miegu!

SIA OSSOV ar laiku pārbaudīta nemainīga kvalitāte.


Veselīgu miegu novēlot!
SIA OSSOV kollektīvs
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika