Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

Ūdensnecaurlaidīgs virsmatracis

Aizmirstiet par lipīgām vaskadrānām un neizmazgājamiem traipiem uz jūsu matrača! Tagad jums ir iespēja saglabāt matraci tīru, nezaudējot tā komfortu. Inovatīvā virsmatrača augšējā kārta ir izgatavota no mīksta frotē auduma (100 % kokvilna), bet ūdensnecaurlaidīgā membrāna virsmatrača iekšpusē pilnībā pasargās jūsu matraci no mitruma, putekļiem un citiem netīrumiem.

Šāds virsmatracis saglabās Jūsu guļvietu tīru un drošu. Tā mīkstā un maigā tekstūra ļauj izmantot virsmatraci bērnu gultām, kā arī cilvēkiem ar jūtīgu ādu.

Šāds virsmatracis ir lielisks risinājums ģimenēm ar maziem bērniem un veciem cilvēkiem, kā arī tiem, kuriem patīk baudīt brokastis gultā.

Pateicoties šo virsmatraču sastāvam, Tiem piemīt lieliska gaisa cirkulācija un termoregulācija.

Virsmatračus drīkst mazgāt un žāvēt veļas žāvētājā!


Ipatnības:

Ražots LatvijāRoku darbsEkoloģiski tīrs
hipoalerģisks - hipoalerģisksgaisa caurlaidība - gaisa caurlaidība
dabīgi materiāli - dabīgi materiāli  

Cenas:

Izmērs:   
 
 
Krāsa / Tekstūra:  
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika