Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

«Н9,5cm - 2 lateksa slāņi + 2 kokosa slāņi+ ziema\vasara»

Virsmatracis ar divām atšķirīgām stingruma pusēm. Divkāršais lateksa slānis padara atpūtu uz matrača īpaši ērtu. Laideni atkārto cilvēka ķermeņa kontūras ar ko nodrošina matracim ortopēdiskās īpašības un sniedz labvēlīgu ietekmi asins cirkulācijai. Divkāršā kokosa slāņa puse pilda ne vien stingra pamata funkciju, bet arī tiek izmantota kā vasaras atvēsinošā puse. Aitas vilna un kokvilna pilda „ziemas-vasaras” funkciju.

Šāds virsmatracis uz ilgu laiku pagarinās kalpošanas laiku pamata matracim, pasargās to no putekļiem, no nosmērēšanās, pirmslaicīgas nolietošanās. Pateicoties tam, ka virsmatracis sastāv vienīgi no dabīgiem ekoloģiski tīriem pildījumiem, kas neizsauc alerģiju, tas lieliski noder bērnu gultu aprīkošanai.

  • Stepēts pārvalks
  • Aitas vilna
  • Latekss Perfo 40 mm
  • Kokosa koira 40 mm
  • Kokvilna

 


Ipatnības:

Ražots LatvijāRoku darbsEkoloģiski tīrs
hipoalerģisks - hipoalerģisksdažādas stingruma puses - dažādas stingruma puses
Ziema-vasara - Ziema-vasaragaisa caurlaidība - gaisa caurlaidība
jaunums - jaunumsdabīgi materiāli - dabīgi materiāli

Cenas:

Izmērs:   
Cena tiks aprēķināta individuāli 
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika