Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

«13cm – lateks 3 cm+kokos 3 cm + lateks 3cm + kokos 3cm+ ziema\vasara»

Augsts virsmatraci ļauj pacelt guļamās vietas augstumu un pilnīgi izmainīt veco matraci. Šis virsmatrača modelis var kalpot kā pamata matracis bērnu un pusaudžu gultām, gultām ar seklu karkasu.

Pateicoties elastīga lateksa un blīva kokosa slāņu kombinācijai šim modelim piemīt ortopēdiskais efekts. Latekss reaģē uz spiediena maiņu un viegli pielāgojās cilvēka ķermenim, kokosa plātnes kalpo labam mugurkaula atbalstam.

Virsmatracim ir ziemas un vasaras puses, kā arī tā katra puse atšķiras ar nelielu stingruma kontrastu. Kopējais virsmatrača stingrums – augstāks par vidēji stingru.


Ipatnības:

Ražots LatvijāRoku darbsEkoloģiski tīrs
ortopēdisks - ortopēdiskshipoalerģisks - hipoalerģisks
vidēji stingrs - vidēji stingrsZiema-vasara - Ziema-vasara
gaisa caurlaidība - gaisa caurlaidībaekskluzīvs - ekskluzīvs
jaunums - jaunumsdabīgi materiāli - dabīgi materiāli

Cenas:

Izmērs:   
Cena tiks aprēķināta individuāli 
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika