Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

Therapy Dream Nr.6

Izmērs: 72x42x14

Mīksts, klasiskas formas spilvens. Pateicoties ierastai formai jums nebūs jāpielāgojas spilvenam. Lielāks izmērs padara spilvenu ērtāku – grozoties miegā spilvenu nenāksies vilkt sev līdzi.

Tā pat piedāvājam izvēlēties kopējo spilvena augstumu. Nepieciešamais spilvena augstums ir atkarīgs no jūsu ķermeņa uzbūves, no matrača stingruma un pozas kurā jūs guļat. Spilvenam ir jāsniedz atbalsts galvai un kaklam tādā veidā, lai galva nebūtu atmesta atpakaļ un nesliektos pie krūts daļas, bet mugurkaula līnijai jāatrodas taisnā, dabīgā stāvoklī.

Pateicoties papildus slāņu pieaudzēšanai mums ir iespēja piemeklēt spilvena augstumu ņemot vērā jūsu individuālās vēlmes un fizioloģiskās īpašības.

Piedāvājam tāpat izvēlētēties audumu no kura tiks izgatavots pārvalks jūsu spilvenam. Mēs rekomendējam izvēlēties trikotāžas audumus.


Ipatnības:

Ražots LatvijāEkoloģiski tīrs
ortopēdisks - ortopēdisksgaisa caurlaidība - gaisa caurlaidība
jaunums - jaunumsdabīgi materiāli - dabīgi materiāli

Cenas:

Augstums:   
 
 
Audums:  
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika