Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

Premium 7 zon 16 Green

Šajā modelī latekss ir izgatavots pēc Green Line tehnoloģijas ar 7 dažādām stigruma zonām, kuras izvietotas zem noteiktām ķermeņa daļām. Pateicoties stingruma zonām matracim piemīt augstas ortopēdiskās īpašības, kā rezultātā tas sniedz maksimāli precīzu atbalstu visam ķermenim.

Green Line tehnoloģija nodrošina paaugstinātas antibakteriālās īpašības un ilgus gadus saglabā matraci drošu jūsu veselībai. Aerācijas sistēmas kanāli un unikālā lateksa struktūra nodrošina nepārtrauktu gaisa apmaiņu matrača iekšpusē. Pateicoties SETTAL lateksa plātes īpašai struktūrai matracis nodrošinās atbalstu visām mugurkaula daļām.

Šim modelim piemīt antibakteriālas īpašības. Lateksa struktūrā neuzkrājas putekļi un neuzsūcas mitrums, kas nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm un sēnītēm.


Ipatnības:

Ražots LatvijāRoku darbsEkoloģiski tīrs
ortopēdisks - ortopēdiskshipoalerģisks - hipoalerģisks
mīksts matracis - mīksts matracisgaisa caurlaidība - gaisa caurlaidība
bez atsperēm - bez atsperēmpieļaujamā slodze 150 kg - pieļaujamā slodze 150 kg
dabīgi materiāli - dabīgi materiāliekskluzīvs - ekskluzīvs
jaunums - jaunums  

Cenas:

Izmērs:   
Cena tiks aprēķināta individuāli 
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika