Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

Premium 7 zon

Šī modeļa pamatu sastāda monolīts lateksa bloks, kas ražots saskaņā ar pēdējām inovācijām. Šim blokam piemīt 7 dažādas stigruma zonas, kuras izvietotas zem noteiktām ķermeņa daļām. Pateicoties stingruma zonām matracim piemīt augstas ortopēdiskās īpašības, kā rezultātā tas sniedz maksimāli precīzu atbalstu visam ķermenim.

Aerācijas sistēmas kanāli un lateksa unikālā struktūra nodrošina nepārtrauktu gaisa apmaiņu matrača iekšpusē. Pateicoties SETTAL lateksa plātes īpašai struktūrai matracis nodrošinās atbalstu visām mugurkaula daļām.

Šim modelim piemīt antibakteriālas īpašības. Lateksa struktūrā neuzkrājas putekļi un neuzsūcas mitrums, kas nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm un sēnītēm.

Jūs varat izvēlēties bloka augstumu – 14 vai 16 cm.


Ipatnības:

Ražots LatvijāRoku darbsEkoloģiski tīrs
ortopēdisks - ortopēdiskshipoalerģisks - hipoalerģisks
mīksts matracis - mīksts matracisgaisa caurlaidība - gaisa caurlaidība
bez atsperēm - bez atsperēmpieļaujamā slodze 100 kg - pieļaujamā slodze 100 kg
dabīgi materiāli - dabīgi materiāliekskluzīvs - ekskluzīvs
jaunums - jaunums  

Cenas:

Izmērs:   
Cena tiks aprēķināta individuāli 
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika