Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

[+] nospiediet uz zīmējumu lai palielinātu

Premium

Ortopēdiskais bezatsperu matracis, kas izgatavots uz dabīga lateksa monolīta pamata. Pateicoties savai monolīta konstrukcijai šis modelis ir lieliski piemērots pusaudžiem un bērniem, jo salīdzinot ar atsperu matračiem sniedz daudz efektīvāku atbalstu mugurkaulam. Piedevām, bezatsperu ,matračiem nepiemīt svārstīšanās, kas var traucēt gulētāja nervu sistēmu.

Kā svarīgu šī modeļa priekšrocību var atzīmēt tā antibakteriālās īpašības. Lateksa struktūrā neuzkrājas putekļi un neuzsūcas mitrums, kas nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm un sēnītēm.

Jaunums! Pēc jūsu vēlēšanās matracis Comfort var tikt bagātināts ar Aroma Latex sērijas inovatīvo lateksu, lai jūsu miegs kļūtu piesātināts ar vaniļas, lavandas vai zaļās tējas aromātu.


Ipatnības:

Ražots LatvijāRoku darbsEkoloģiski tīrs
ortopēdisks - ortopēdiskshipoalerģisks - hipoalerģisks
mīksts matracis - mīksts matracisgaisa caurlaidība - gaisa caurlaidība
pieļaujamā slodze 90 kg - pieļaujamā slodze 90 kgdabīgi materiāli - dabīgi materiāli

Cenas:

Izmērs:   
Cena tiks aprēķināta individuāli 
Aromāts:  
Cena papildus variācijām ir atkarīga no izmēra.
Cena Savam izmēram tiks aprēķināta individuāli
 

* Galējā cena par preci var būt atkarīga no izvēlētās auduma kategorijas un no papildus komplektējošiem. Audumu un krāsas precei, kas ir noliktavā var izvēlēties veikalā.
 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika