Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

Pasūtiet matraci online! Piegāde visā Latvijā! Pasūtījumiem virs € 700 piegāde Rīgā - BEZMAKSAS!

ĪPAŠIE

Cooler

Inovatīvais trikotāžas audums «Cooler» ir izstrādāts, lai nodrošinātu ķermenim vēsumu miega laikā, audums veicina vieglu iemigšanas procesu. Apkārtējās vides augstā temperatūra sarežģī ķermeņa temperatūras pazemināšanos pirms iemigšanas, tādēļ iemigt kļūst grūtāk. Ķermeņa temperatūras pazemināšana palīdz ātrāk iemigt un uzlabo miega kvalitāti.

Pētījumu rezultāti:
Audums «Cooler» tika izmēģināts vairākās starptautiski akreditētās mācību laboratorijās. Pētījumos izmantotie «Cooler» audums un citi audumi parādīja, ka «Cooler» audums spēj pazemināt ādas temperatūru par 1,3°C
Matraču audumam «Cooler» piemīt augsta siltumvadītspēja, un tas rada vēsuma sajūtas saskarsmē ar materiālu (vēsuma efekts darbojas caur gultas veļu un virsmatraci)

«Cooler» auduma īpašības
● piemīt augtas siltuma absorbcijas spējas
● spēj izvadīt siltumu pateicoties savai siltumvadītspējai
● pateicoties tvaikcaurlaidībai un vēsumam nodrošina komfortu miega laikā

Šis audums lieliski kalpos divpusējiem matračiem «Ziema-Vasara».


Biorytmic Sleep

Boyteks izstrādātais matraču audums Bioritmisks miegs, ir panākts ar īpaši ģeometriski izvietotiem dabīgiem minerāliem, kam piemīt neapšaubāma enerģija. Stress, intensīvs darba temps, nepietiekams miegs, nogurums, vārgums u.t.t. ir ikdienas faktori, kas izraisa organisma elementu savienojumu disbalansu. Auduma Bioritmisks miegs (Biorytmic Sleep) izstrādājuma mērķis ir organisma elementu savienojumu līdzsvara regulēšana miega laikā, ko izraisa dažādi apstākļi.

Biorytmic Sleep matraču auduma priekšrocības
● Palīdz līdzsvarot ķermeņa bioritmu
● Samazina stresa līmeni miega laikā
● Palīdz atslābināties un veicina pašsajūtas uzlabošanos
● Palīdz mosties možam
● Uzlabo organisma kopējo stāvokli


Auduma Bioritmiskais miegs (Biorytmic Sleep) ietekme uz stresu
● Bioritmiskā matraču auduma efekta ietekme uz stresu miega un pēc miega laikā, ir izpētīta ar EDA metodi (ādas galvaniskā reakcija). Ar EDA metodes palīdzību ir apstiprināts auduma efekts, kas samazina stresa līmeni un ļauj uzsākt jaunu dienu bez tā


Triple Fresh

Triple Fresh (Trīskāršs svaigums) svaiga gaisa elpa miega laikā; pirmā tehnoloģija pasaulē, kas attīra gaisu guļamistabā. Triple Fresh - tā ir īpaša formula, kas spēj attīrīt gaisu telpās no tādām indīgām gāzēm, kā formaldehīdi, amonjaks, etiķskābe un nikotīns.

Salīdzinot ar citiem produktiem, kuri ir izstrādāti uz šo brīdi, ar mērķi novērst nevēlamus aromātus, Triple Fresh iznīcina tos, nevis vienkārši nomaskē
Matraču auduma Triple Fresh priekšrocības
● Attīra guļamistabas gaisu
● Izkliedē un novērš nevēlamus aromātus, kas negatīvi ietekmē cilvēka veselību
● Auduma attīrošās īpašības nekļūst vājākas ar laiku
● Materiāls ir izturīgs pret mazgāšanu un draudzīgs apkārtējai videi


WARMER

Cilvēka organismam ir nepieciešams vairāk siltuma, nekā parasti, īpaši ziemas mēnešos. Matraci siltāku padarīs audums WARMER, nodrošinot siltu vidi miega laikā, izdalot siltumu un absorbējot mitrumu, pateicoties tā īpašajai struktūrai. Audums uzlabo miega kvalitāti aizsargājot no nevēlamām ārējām ietekmēm. Bet, pateicoties savai efektīvai mitruma absorbēšanas īpašībai miega laikā, Jūsu gulta saglabās sausumu un komfortu.

Matraču auduma WARMER priekšrocības
● Izstrādā siltumu
● Nodrošina siltu un sausu vidi miegam
● Uztur ķermeņa temperatūras stabilitāti
● Dezodorācijas efekts novērš nepatīkamus aromātus
● Ātri žūst

Šis audums lieliski kalpos divpusējiem matračiem «Ziema-Vasara».


Magnerest

“Cilvēku magnētiņi” ir Zemes magnētiskā lauka daļiņas. Sadzīvē ar dažādiem mehānismiem, ierīcēm, cilvēks veicina sava sākotnējā “lādiņa” sagrozīšanu un no tā rodas muskuļu, locītavu un galvas sāpes. Vieglas, lokālas sāpes, kas parādās 7 gadu vecumā pamazām pastiprinās, uz visu dzīvi apņemot organismu pilnībā. “Magnerest” tehnoloģija – magnētiskās terapijas komplekss izmantošanai mājas apstākļos. Lai to “iedarbinātu” nav neipeciešamības doties uz specializētu klīniku, atjauninošos procesus “ieslēdz” matrača pārvalka audums.

“Magnerest” magnētiskā lauka ietekmē:
● Paaugstinās melatonīna – jaunības un miega hormona izstrāde;
● Pazeminās kortizola – stresa un novecošanas hormona līmenis.

Stabilizējot šo nozīmīgo hormonu līmeni, matraču pārvalks “Magnerest” palīdz iegrimt dziļākā miegā veicinot cilvēka organisma visu sistēmu atjaunošanos. Mosties no rītiem jūtoties jaunam, bez sāpēm mugurkaulā, muskuļos un locītavās – īstenojams sapnis.

Romance

Matraču auduma “Romance” ražošanā ir izmantoti afrodiziaki – viela, kas spēj palielināt dzimumdziņu.
“Romance” – tā ir matraču audumu kolekcija ar juteklisku dizainu un patīkamu aromātu.
Audums ir izstrādāts pielietojot mikrokapsulu tehnoloģiju – katru reizi saskaroties ar šādu audumu, mikrokapsulas atbrīvo viņās noslēgto aromātu.

Testēšanas atskaite.
Matraču auduma “Romance” komforta un sajūtu raksturības izmēģināja vairāk kā 25 pāri. 65 dalībnieki: 33 vīrieši un 32 sievietes.
Rezultāti: Matracis ir ērts un patīkams 98% dalībnieku. Matracis uzlaboja miega kvalitāti 76% dalībnieku. Aromāts bija patīkams 68% dalībnieku. Atslābinātu stāvokli sasniedza 76% dalībnieku. Miera sajūtu izjuta 68% dalībnieku. Aromāts atmodināja jūtas 74% dalībnieku. Aromāts uzlaboja pašsajūtu 71% dalībnieku

Clima Natura

Matraču audums "Clima Natura" – optimāla ķermeņa temperatūra miega laikā.
Dotais audums satur mikrokapsulas, kuras strādā sekojoši: kad ķermeņa temperatūra palielinās, mikrokapsulas absorbē lieko siltumu, kļūst šķidras un vēsas, radot atvēsinošu efektu, bet, kad ķermeņa temperatūra pazeminās, mikrokapsulas paliek cietas, izdalot siltumu.


Gudrā termoregulācijas sistēma pasargā ķermeni no pārkaršanas un pārdzesēšanas, padarot miegu dziļu un komfortu.
Piedevām, audums “Clima Natura” pateicoties savām antibakteriālām īpašībām novērš labvēlīgu vidi baktēriju attīstībai, bet antistatistiskās auduma īpašības ļauj neitralizēt statisko enerģiju, kas uzkrājas organismā.
Audums “Clima Natura” nezaudē savas īpašības pat pēc vairākums mazgāšanas reizēm.

Coppertech

Matraču audums “Coppertech” – spoža un veselīga āda pateicoties vara atbalstam.
Varš ir vērtīgs cilvēkiem jau no seniem laikiem, cilvēces rase to izmanto jau gandrīz kā 7000 gadu. Vara populiritāte, kas ļoti labi izvada elektrību, ar laiku ir tikai augusi, to ir sākuši izmantot vairākums nozarēs. Slavens ar savu labo elektrības un siltuma vadītspēju, varam piemīt antistatisktiskas īpašības, dēļ kā to neizbēgami ir uzsākuši pielietot tekstila ražošanā.


Pēc neseniem vara pētījumiem, tas ieņem nozīmīgu vietu ādas šūnu atjaunošanā. Tāpat tas ir viens no svarīgākajiem elementiem daudzu audu dzīvības funkciju uzturēšanai organismā. Ņemot vērā vara spēju atjaunot ādas šūnas un atvieglot brūču sadzīšanu, varu pietiekami plaši izmanto medicīnas izstrādājumos, tādos kā brūču pārsēji un tekstilizstrādājumos, piemēram zeķēs.

Kā strādā “Coppertech” audums?

Audums “Coppertech”, kas sekmīgi ietekmē matrača komfortu, novērš statisko elektrību un nepatīkamas ar to situācijas, pateicoties savai antistatistiskai funkcijai nodrošina komfortu vidi miegam. Pateicoties antibakteriālām īpašībām tas pasargā matraci no baktērijām un nevēlama aromāta ko tās izraisa, tādā veidā palīdzot ādas skaistumam.

 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika