Latviski По-русски Eesti English
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs
Labakie matrači. Perc matraci no ossov.lv
  PAR MUMS  
NODERĪGI ZINĀT
  PIEGĀDE  
VEIKALU KONTAKTI
 

Pasūtiet matraci online! Piegāde visā Latvijā! Pasūtījumiem virs € 700 piegāde Rīgā - BEZMAKSAS!

INOVĀTĪVIE AUDUMI

ALOE VERA

Pateicoties jaunākajiem izstrādājumiem un progresējošām tehnoloģijām, tekstila ražotāji ir apvienojuši pašu labāko no dabas un savienojuši to ar auduma šķiedrām. Tā ir radies nesalīdzināms pēc savām īpašībām Aloe Vera sērijas audums.

Aloe Vera augam piemīt augstas ārstnieciskas īpašības, pateicoties tā bagātajam ķīmiskajam sastāvam, kurš satur ap 160 noderīgu sastāvdaļu. Īpaši vērtīgаs ir tā baktericīdās un bakteriostatiskās īpašības, kuras paaugstina imunitātes iespējas un organisma aizsargfunkcijas, kā arī pastiprina reģenatīvos procesus bojātos audos.
Ķermeņa temperatūras ietekmē, auduma Aloe Vera veselīgās vielas aktivizējās un labvēlīgi ietekmē cilvēka ādu, Aloe Vera aizsargā ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, mīkstina un piesātina to ar noderīgām vielām, novērš baktēriju un mikroorganismu rašanos matrača pārvalkā. Tā pat Aloe Vera audums ir bagāts ar augstām enerģiskām īpašībām un nodrošina optimālu enerģisko līdzsvaru, tādēļ guļot uz šāda matrača miegs ir vēl stiprāks.
Aloe Vera piemīt atjaunojošs resurss, tādējādi auduma īpatnības saglabājās pat pēc mazgāšanas. Audums ir patīkami mīksts un dāvā jūsu ķermenim nesalīdzināmas komforta un ērtības sajūtas.

SILVER

Sudrabs no seniem laikiem ir slavens ar attīrošām un antibakteriālām īpašībām. Ne par velti jau vairākus gadu simtus cilvēki izmanto sudrabu ūdens attīrīšanai. Savienojot sudraba jonus ar audumu ir panākta iespēja uz ilgu laiku pasargāt audumu no sēnīšu rašanās un patogēnām baktērijām.

Tā pat šim audumam ir daudzums citu funkciju, kas kalpo cilvēka veselīga miega labā:
● Samazina elektromagnētisko lauku ietekmi uz cilvēka organismu.
● Antibakteriālas funkcijas un dezodorējošs efekts. Sudraba joniem piemīt dezodorējošs un antibakteriāls efekts, kas ļauj izvairīties no nepatīkamu aromātu rašanās un kaitīgu baktēriju veidošanās (tādas kā putekļu ērcītes).
● Imūnsistēmas aizsardzība no patogēnu ietekmes.
● Termoregulācijas funkcija uztur optimālu temperatūras režīmu jebkurā gadalaikā. Aukstā laikā- sudraba zemā starojuma spēja ļauj daudz ilgāk saglabāt siltumu. Pateicoties augstai sudraba atstarošanas spējai (vairāk kā 95%) audums atgriež ķermenim lielāko daļu tā patērētās enerģijas. Karstā laikā- sudraba augstā siltuma vadītspēja ļauj siltumam vienmērīgi izplatīties pa visu matrača virsmu. Audums ar sudraba joniem sniedz iespēju paātrināt mitruma izgarošanu nodrošinot komfortu vidi.
● Antistatistiska funkcija. Sintētisks apģērbs, darbs ar elektroiekārtām, ilgas stundas pavadītas pie datora atstāj elektrostatisku lādiņu uzkrājumu cilvēka ādā, kā rezultātā cilvēks ātrāk nogurst, kļūst uzbudināts, var izjust diskomfortu un pat galvas sāpes, Sudraba joni auduma šķiedrās efektīvi izkliedē elektrostatisko spriegumu.
● Ideāls komforts. Audums Silver ir patīkams uz tausti: mīksts uz zīdains.
● Auduma īpašības saglabājās pat pēc tā mazgāšanas.

BAMBOO

Auduma “Bamboo” ražošanā izmanto bambusa šķiedras, kas gūtas no reģenerētas celulozes šķiedrām. Ražošanas process nenodara ļaunumu apkārtējai videi – ražošana ir praktiski bez atlikumiem. Bambuss ir spējīgs augt patstāvīgi, neizmantojot to audzēšanā pesticīdus, kas liecina par šī auga nekaitīgumu un ekoloģiju.

Tehnologi ir atklājuši virkni neapšaubāmu priekšrocību, kuras kalpo kā iemesls kāpēc bambuss tiek izmantots tekstila ražošanā.
● ekoloģiski tīrs dabīgs materiāls, kam piemīt unikālas baktericīdās īpašības, kuras novērš baktēriju un nepatīkamu aromātu iekļūšanu.
● Pateicoties lieliskai gaisa cirkulācijai starp pildījuma šķiedrām sniedz nepārspējamas komforta izjūtas jebkurā gadalaikā ļaujot ādai “elpot”.
● Spēja absorbēt mitrumu nodrošina optimālu mitruma līmeni, miega laikā.
● Pateicoties maigai auduma virsmai sniedz maksimālu komfortu, kamēr Jūs guļat.
● Saglabā savas unikālās īpašības pat pēc mazgāšanas.
● Hipoalerģiskas īpašības. Piemērots cilvēkiem ar astmu un alerģiju.


SANITIZED

Aptuveni trešo daļu no savas dzīves cilvēks pavada miega režīmā. Šī iemesla dēļ cilvēki dod priekšroku iegādāties pēc iespējas ērtāku matraci, kas kalpos ilgus gadus, pirms viņu nomainīs.

Matraču audums SANITIZED ir iekļauts higiēnisko audumu kategorijā, kas izstrādāts pēc jaunākajām Šveices tehnoloģijām. Pateicoties tā īpašai apstrādei, šis audums nodrošinās maksimālu svaigumu un komfortu miega laikā.

SANITIZED auduma priekšrocības:
• Ikdienas svaigums un komforts
• Speciāla apstrāde pret putekļu ērcēm, kas nodrošina atvieglotu elpošanu cilvēkiem ar alerģiju pret putekļiem
• Efektīgs un drošs veids cīņā ar baktērijām, nevēlamu aromātu un pelējumu
• Atbilst OEKO-TEX® 100
• Apstiprināts ar sertifikātiem Allergy UK и Bluedesign®


TENCEL

TENCEL auduma ražošanā tiek izmantota dabīga celulozes šķiedra, kura tiek iegūta no eikalipta koka ekstrakta. Pateicoties savai izcelsmei šis audums pasargā no baktēriju vairošanās bez vajadzības papildus apstrādāt to.

Piedevām, audumam piemīt atsvaidzinošs un nomierinošs efekts. Zinātnieki ir atklājuši, ka audumi ar šādu šķiedru ir izturīgāki pret izstaipīšanos.

Virkne TENCEL auduma priekšrocību ir:
• Īpašība regulēt mituma līmeni un gaisa caurlaidību, kas ļauj audumam palikt sausam pat pie paaugstināta mitruma.
• Ķermeņa temperatūras balansa regulācija
• Dabīgās antibakteriālās vides uzturēšana
• Gluda un maiga uz tausti auduma šķiedra, kura vienlaicīgi ir ļoti izturīga


OLIVE OIL

Pavisam jauns OLIVE OIL audumu zinātnieki ir izstrādājuši pēc revolucionārās mikrokapsulu tehnoloģijas, kura ir devusi iespēju izmantot olīvu eļļu tekstila nozarē.

Olīvu eļļa ir bagātināta ar tādiem vitamīniem, kā E, A, D un K, tā veicina šūnu atjaunošanos un novecošanas procesa kavēšanu.

Pateicoties šīm īpašībām OLIVE OIL auduma priekšrocības ir:
• Ekstraordinārs auduma mīkstums, kas rada maksimālu komfortu miega laikā
• Mitrinošas īpašības, mīkstina ādu un paaugstina tās elastību
• Piemīt antioksidanta īpašības
• Novecošanas procesa kavēšanas efekts


 
© Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Noteikumi un nosacījumi / Privātuma politika